NACE E

Water- en afvalbeheer: ranglijst per gemeente

Water- en afvalbeheer: 1.889 ondernemingen, oftewel 0,2% van het totaal van het land. Antwerpen staat bovenaan.

Ranglijst volgens aantal ondernemingen

#GemeenteOndernemingenAandeel
1Antwerpen720,1%
2Gent490,2%
3Charleroi360,3%
4Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht330,4%
5Brugge250,2%
6Luik250,2%
7Brussel220,1%
8Seraing190,7%
9Verviers180,5%
10Genk180,3%
11Aalst170,2%
12Oostende160,3%
13Châtelet161,0%
14Bergen160,2%
15Herstal150,6%
16Mechelen140,2%
17Ieper140,3%
18Roeselare140,2%
19Tielt140,3%
20Lokeren140,3%
21Houthalen-Helchteren140,5%
22Namen140,1%
23Brecht130,3%
24Geel130,3%
25Hoogstraten130,4%
26Elsene130,1%
27Kortrijk130,1%
28Dendermonde130,3%
29Doornik120,2%
30Moeskroen120,3%
31Waregem110,2%
32Pelt110,3%
33Heist-op-den-Berg100,2%
34Houthulst100,8%
35Wevelgem100,3%
36Maldegem100,3%
37Deinze100,2%
38Farciennes102,1%
39Hasselt100,1%
40Arendonk90,6%
41Schaarbeek90,1%
42Grimbergen90,2%
43Zaventem90,2%
44Tienen90,3%
45Menen90,3%
46Wielsbeke90,6%
47Evergem90,3%
48Sint-Niklaas90,1%
49Hoei90,6%
50Maasmechelen90,3%

Ranglijst volgens het aandeel van de sector (middelgrote en grote gemeenten)

#GemeenteOndernemingenAandeel
1Farciennes102,1%
2Châtelet161,0%
3Houthulst100,8%
4Seraing190,7%
5Herstal150,6%
6Wielsbeke90,6%
7Arendonk90,6%
8Fernelmont60,6%
9Habay30,6%
10Hoei90,6%
11Quévy40,5%
12Grâce-Hollogne80,5%
13Verviers180,5%
14Dison40,5%
15Neufchâteau40,5%
16Saint-Ghislain80,5%
17Houthalen-Helchteren140,5%
18Plombières40,5%
19Langemark-Poelkapelle50,5%
20Virton30,5%
21Philippeville40,4%
22Hoogstraten130,4%
23Frameries50,4%
24Rochefort50,4%
25Rijkevorsel60,4%
26Buggenhout60,4%
27Soumagne60,4%
28Eeklo80,4%
29Vorselaar30,4%
30Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht330,4%

Andere sectoren