NACE B

Winning van delfstoffen: ranglijst per gemeente

Winning van delfstoffen: 198 ondernemingen, oftewel 0,0% van het totaal van het land. Zinnik staat bovenaan.

Ranglijst volgens aantal ondernemingen

#GemeenteOndernemingenAandeel
1Zinnik50,2%
2Comblain-au-Pont51,2%
3Sprimont50,3%
4Malmedy50,3%
5Kinrooi40,3%
6Yvoir40,4%
7Zaventem30,1%
8Ottignies-Louvain-la-Neuve30,1%
9Marchin30,6%
10Crisnée30,8%
11Hamont-Achel30,2%
12Dilsen-Stokkem30,1%
13Bastenaken30,2%
14Bertrix30,3%
15Jemeppe-sur-Sambre30,2%
16Gembloux30,1%
17Antwerpen20,0%
18Oudergem20,1%
19Elsene20,0%
20Sint-Lambrechts-Woluwe20,0%
21Eigenbrakel20,0%
22Tubeke20,1%
23Oostende20,0%
24Nieuwpoort20,1%
25Gent20,0%
26Lokeren20,0%
27Saint-Ghislain20,1%
28Chimay20,2%
29Clavier20,4%
30Limburg20,4%
31Sint-Truiden20,0%
32Maaseik20,1%
33Peer20,1%
34Riemst20,1%
35Houffalize20,4%
36Gouvy20,4%
37Durbuy20,2%
38Namen20,0%
39Philippeville20,2%
40Kontich10,0%
41Rumst10,1%
42Schilde10,0%
43Wommelgem10,1%
44Mechelen10,0%
45Geel10,0%
46Lille10,1%
47Mol10,0%
48Anderlecht10,0%
49Sint-Agatha-Berchem10,0%
50Brussel10,0%

Ranglijst volgens het aandeel van de sector (middelgrote en grote gemeenten)

#GemeenteOndernemingenAandeel
1Yvoir40,4%
2Bertrix30,3%
3Malmedy50,3%
4Kinrooi40,3%
5Sprimont50,3%
6Zinnik50,2%
7Philippeville20,2%
8Hamont-Achel30,2%
9Farciennes10,2%
10Chimay20,2%
11Jemeppe-sur-Sambre30,2%
12Aubange10,2%
13Erquelinnes10,2%
14Bastenaken30,2%
15Brunehaut10,2%
16Virton10,2%
17Durbuy20,2%
18Dilsen-Stokkem30,1%
19Nieuwpoort20,1%
20Trooz10,1%
21Vielsalm10,1%
22Bitsingen10,1%
23Neufchâteau10,1%
24Saint-Ghislain20,1%
25Montigny-le-Tilleul10,1%
26Riemst20,1%
27Saint-Nicolas10,1%
28Florennes10,1%
29Gembloux30,1%
30Peer20,1%

Andere sectoren