NACE H

Vervoer en opslag: ranglijst per gemeente

Vervoer en opslag: 29.660 ondernemingen, oftewel 2,5% van het totaal van het land. Antwerpen staat bovenaan.

Ranglijst volgens aantal ondernemingen

#GemeenteOndernemingenAandeel
1Antwerpen2.6474,7%
2Brussel1.0424,6%
3Gent9292,9%
4Anderlecht6747,3%
5Sint-Jans-Molenbeek5959,9%
6Schaarbeek4815,2%
7Brugge3932,9%
8Zaventem3826,9%
9Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht3814,7%
10Elsene3392,2%
11Charleroi3223,1%
12Vilvoorde2928,3%
13Luik2641,9%
14Machelen24012,2%
15Mechelen2342,7%
16Aalst2342,8%
17Evere2257,7%
18Vorst2254,1%
19Dilbeek2224,4%
20Roeselare2202,8%
21Asse2154,9%
22Sint-Niklaas2072,9%
23Sint-Pieters-Leeuw2015,1%
24Grimbergen1984,3%
25Oostende1943,1%
26Jette1884,9%
27Sint-Gillis1843,4%
28Kortrijk1821,8%
29Schoten1674,3%
30Brecht1654,4%
31Etterbeek1652,6%
32Sint-Agatha-Berchem1647,4%
33Ukkel1571,3%
34Hasselt1571,3%
35Wemmel1555,5%
36Evergem1544,3%
37Genk1512,4%
38Doornik1492,6%
39Koekelberg1347,0%
40Namen1321,4%
41Temse1293,9%
42Turnhout1263,4%
43Leuven1241,2%
44Lokeren1242,4%
45Willebroek1195,2%
46Tielt1182,7%
47La Louvière1182,8%
48Grâce-Hollogne1187,8%
49Ternat1105,2%
50Deinze1091,8%

Ranglijst volgens het aandeel van de sector (middelgrote en grote gemeenten)

#GemeenteOndernemingenAandeel
1Machelen24012,2%
2Sint-Jans-Molenbeek5959,9%
3Vilvoorde2928,3%
4Grâce-Hollogne1187,8%
5Evere2257,7%
6Sint-Agatha-Berchem1647,4%
7Anderlecht6747,3%
8Koekelberg1347,0%
9Zaventem3826,9%
10Antoing306,7%
11Steenokkerzeel746,2%
12Zelzate506,0%
13Kraainem1065,6%
14Wijnegem755,6%
15Wemmel1555,5%
16Brunehaut345,5%
17Ganshoren975,2%
18Schaarbeek4815,2%
19Ternat1105,2%
20Willebroek1195,2%
21Sint-Pieters-Leeuw2015,1%
22Denderleeuw675,1%
23Wezembeek-Oppem785,0%
24Asse2154,9%
25Jette1884,9%
26Boom614,8%
27Wommelgem934,7%
28Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht3814,7%
29Antwerpen2.6474,7%
30Brussel1.0424,6%

Andere sectoren